Udržitelné vánoční dárky objednávejte do 15. prosince a garantujeme Vám dodání do Štědrého dne.

Blog

Klademe důraz na udržitelnost

Klademe důraz na udržitelnost

Stavíme na kvalitě, ručním zpracování a respektu k životu kolem nás. Proto fungujeme ruku v ruce s filozofií slow fashion. Věříme v oděvní minimalismus, snižování CPW, kvalitní materiály a zodpovědnou produkci udržitelného oblečení.


Jak funguje nanotechnologie

Jak funguje nanotechnologie

Naše modely navrhujeme a šijeme z mimořádně funkční, antibakteriální a zdravotně nezávadné látky s českou patentovanou nanotechnologií. Díky ní vyrábíme pohodlné oblečení s mimořádnými vlastnostmi, které je vhodné i pro fyzickou zátěž a extrémní podmínky.


Čím je nanomateriál udržitelný?

Čím je nanomateriál udržitelný?

Benefity nanomateriálu, lokální výroba i zpracování a rozložitelnost nanotechnologie jsou pro nás zásadní argumenty, proč vytvářet módu z nanomateriálů. Navíc pravděpodobnost, že naše modely bude člověk nosit déle a lépe výrobek z něho využije, je pro nás velmi důležitý.


Jak prát nano?

Jak prát nano?

Jedním z mnoha benefitů našich modelů je prodloužená doba jejich nošení a tím nenáročnost na spotřebu vody a energie. Nemusíte je prát tak často, u většiny látek dokonce lehké zašpinění stačí „setřít“ látkou o sebe. Aby oblečení vydrželo opravdu roky a stále vypadalo dokonale, vyžaduje ale obezřetné zacházení.