Cena
1 742 Kč s DPH

Výrobce

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
White nature
White nature
Black soft
Black soft
Grey concentrate
Grey concentrate

ks

Minimalistický designový top, který lichotí postavě originálním střihem bez náramenice a běžných průramků. Vytváří hladkou plochu kolem šíje a tvaruje ramena. Spolu s propasovaným trupem podporuje zeštíhlující efekt. Je to netradiční kousek do města i do společnosti. Více

Navrženo na principu slow fashion, vyvinuto a vyrobeno v ČR.

Popis materiálu:
Patentovaný funkční antibakteriální materiál, který kombinuje nanotechnologicky obohacený polyester a elastan. Splňuje veškeré nároky na funkčnost, přesto je materiál mimořádně splývavý, hladký až lesklý a působí velmi elegantně.  
Materiál má hydrofobní povrch a tím dosahuje samočistícího efektu easy-care. Tento zabraňuje nečistotám proniknout do struktury. Nečistoty zůstávají na povrchu a s vodou se snadno odkutálejí z povrchu. Funkční profil vlákna odvádí vlhkost od těla a rychle osychá na povrchu, má UV filtr a termoregulační vlastnosti - v létě chladí, po překrytí další vrstvou hřeje. Antibakteriální vlastnosti nanočástic stříbra eliminují nadměrné množení bakterií a zápachy. 
Díky nenáročné údržbě je tričko ekologické, eliminuje spotřebu vody, saponátů a energie. 
Vlastnosti materiálu jsou patentované, stálé a plně funkční pro neomezený počet pracích cyklů! Materiál testován v kosmetické výrobě firmy Amoené.

Parametry
Barva White natureBlack softGrey concentrate
Velikost 36, 38, 40, 42, 44
Materiál LUX: PESnano + elastan
Benefity nepáratelný materiál, lze nosit zepředu i zezadu
Údržba prát na max. 40°C, nemusí se žehlit, nesušit v sušičce